Новий автоматичний пристрій допоможе скоротить час, що люди витрачають на складання одягу. Він сам виконає цю рутинну роботу. Винахід розробники назвали FoldiMate.

Його створили ще в 2012 році, але тоді виробник провів невдалу кампанію на платформі Kickstarter і не зміг запустити виробництво. Після цього пристрій трохи поліпшили і допрацювали. FoldiMate має розміри 71x81x79 см. Пристрій здатний самостійно розгладжувати, чистити і складати більшість видів одягу.

Після прання, можна повісити до 20 предметів одягу на спеціальні вішалки, встановлені в FoldiMate. Пристрій сам буде розгладжувати її і складати речі по одному.

Щоб скласти одяг, автоматизована машина переміщує безліч внутрішніх компонентів, які виробляють певні рухи в залежності від типу одягу. На виході виходять складений одяг в формі квадрата.

FoldiMate розгладжує речі і чистить їх. Розробники запевняють, що прасування не зрівнятися з ручною, але допоможе значно заощадити час. В процесі очищення одяг пом'якшується і дезінфікується.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" у весільній сукні розкрила інтригу після "Холостяка": "Хто наречений?"

Марина Боржемська влаштувала доньці казковий День народження, Узєлкова не видно: "На святі не був?"

Сотні людей загинули та зникли безвісти: рятувальники показали наслідки повеней у Європі та небезпеку для України

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Показати ще

Творці машини заявляють, що на одну річ у FoldiMate йде не більше 50 секунд. Замовлення не влаштування почнуть приймати з наступного року, а поставки почнуться в 2018 році. Ціна становитиме до 850 доларів.