Американська компанія Boston Dynamics (належить Google) представила нову версію робота Atlas. Компанія розмістила відео на YouTube з тестовими випробуваннями робота в умовах будівлі і на пересіченій місцевості. Про це повідомляє ЛІГА.net

Atlas - високомобільний, гуманоїдний робот, призначений для переміщення по відкритій, пересіченій місцевості. Він може ходити на двох ногах, залишаючи верхні кінцівки вільними для того, щоб підняти вантаж, нести його, взаємодіяти з навколишнім середовищем (наприклад, відкривати двері). Atlas залишається добре скоординованим на складній місцевості. Він може піднятися з землі з поверхні за допомогою рук і ніг в разі падіння. Машина може втриматися на ногах, якщо її сильно штовхнути.

Читайте також: Безпілотники охоронятимуть зйомки "Зоряних війн 8"

Зчленовані, чуттєві руки дозволять Atlas використовувати інструменти, призначені для використання людиною. Робот може приймати 28 станів за допомогою гідравлічних приводів. Він оснащений двома руками, ногами, кистями, ступнями і тулубом. 175-сантиметровий робот важить близько 82 кілограмів.

Голова робота обладнана датчиком зі стерео камерою і лазерним далекоміром. Altas заряджається від позабортової точки електропостачання за допомогою гнучкого троса.

Популярні новини зараз

Українцям перераховуватимуть пенсії щомісяця: хто опиниться серед щасливчиків

У лісі зграя собак загризла вагітну жінку: моторошні подробиці трагедії

Тимошенко оновила образ після перепалки з Зеленським: такою її не бачили давно

Чоловік Камалії розмріявся про друге весілля: "Вже з іншою"

Показати ще