На вулицях Лондона з'явилися незвичайні кур'єри. Тепер можна не йти в магазин, а послати за покупками свого шестиколісного робота.

"У робота можна завантажити продукти з супермаркету, і він привезе їх до вас додому. Або, наприклад, ви чекаєте посилку, яку доставляють за тисячу кілометрів. Перші 999 кілометрів - звичайна доставка, а останнім кілометром займеться наш робот", - розповів один з розробників робота-кур'єра Аті Хайнла, повідомляє телеканал "24".

Робот має спеціальний відсік, розрахований на 10 кілограмів. Головне - покласти товар і вказати, куди його везти. Як дістатися, кур'єр сам розбереться, адже він орієнтується по карті через GPS. А завдяки спеціальним датчикам і камерам робот обходить перешкоди і правильно переходить дорогу. Такого робота назвали "наземним безпілотником".

Простежити за роботом можна через мобільний додаток. Якщо хтось захоче викрасти посилку разом з кур'єром, останній пошле сигнал диспетчеру і сфотографує зловмисника. Дістати ж вантаж зможе тільки замовник.

Читайте також: В готелях Hilton взяли на роботу першого робота-консьєржа (відео)

Популярні новини зараз

Перехворіли можна не вакцинуватися? Доктор Комаровський зруйнував поширені міфи про covid-19

Віктор Павлік показав, як молода дружина заковтує сосиску: "Смакота"

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Працює робот на електриці і ніяк не шкодить навколишньому середовищу. Зараз розробники думають, як назвати своє творіння. У найближчі півроку таких кур'єрів випробують не тільки в Лондоні, а ще в 15-ти британських містах. І це, за словами розробників, стане справжньою революцією в сфері поставок.