Поліція Дубая планує до 2020 року впровадити роботів-поліцейських з штучним інтелектом від Watson і Google. Вони зможуть заміняти поліцейських в певних ситуаціях.

Портал "apparat.cc" повідомив, що поки про обов'язки роботів в поліції Дубая не уточнюють. У жовтні минулого року Дубай вперше продемонструвала прототип робота-поліцейського на конференції Gitex Technology. Тоді планували запустити роботів у патруль у 2017 році.

Поки влада Об'єднаних Арабських Еміратів ще не вибрали для своїх роботів компанію, яка займеться їх виробництвом. Але вже стало відомо, що кінцевий продукт буде відрізнятися від заявленого на конференції. Новий проект планують показати на виставці "ЕКСПО-2020".

Читайте також: Робот-доглядальниця допомагає пацієнтам лікарні

Нагадуємо, у 2014 році поліція Дубая запустила мобільний додаток, яке допомагає людям оперативно скидати відео правопорушень.

Популярні новини зараз
"Як завжди...": українці з картами "Ощадбанку" отримали прострочки по комуналці, немає сил терпіти За яку копійчану монету можна отримати 8000 грн: треба знати маленький секрет Українці вибухнули люттю та мемами про Тищенко, який гуляє у Таїланді: зустрічається з "коралевською" родиною Василь Ломаченко вирішив повністю закритися від українців: лише московські попи та російські фанати
Показати ще