Відомий виробник люксових автомобілів Rolls-Royce представив своє бачення щодо майбутнього суднобудування. В майбутньому, вантаж в океані перевозитимуть безпілотні транспортні судна.

У 2014 році компанія Rolls-Royce представила концепт роботизованого вантажного корабля майбутнього. Творці вважають, що автономний корабель може стати реальності в 2020 році.

У проекті компанії йдеться про створення роботизованих суден від Rolls-Royce. Їх запуск планують в 2017 році. Проект обійдеться в 7,48 мільйонів доларів. Велика частина плану розповідає про проблеми автономних перевезень.

Крім того, в компанія роз'яснили економічні обґрунтування можливості використання даного типу суден, а також як вони інтегруються в звичайне судноплавство. Rolls-Royce готовий поділиться своїми технологіями і пристроями, необхідних для створення повністю автономного корабля.

Судна майбутнього будуть обладнані датчиками комп'ютерного управління: камери, інфрачервоні системи, радари, мікрофони, гідролокатори і GPS.

Популярні новини зараз

Українці знайшли "діру" в тарифах на газ і воду перед опалювальним сезоном: звідки беруться "зайві" відсотки

Андрій Джеджула проговорився, чим займається після розлучення з дружиною : "Всіх без розбору"

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Сина легенди "Танців з зірками" Ілони Гвоздьової не захотіли лікувати без грошей: швидка їхала півтори години

Показати ще

Розробники вважають, що потенціал у них дуже великий. Автономні судна можуть будувати без додаткового простору для екіпажу. Їх буде дешевше експлуатувати, а перевозити вони зможуть набагато більше корисного навантаження.