Rolls-Royce представив концепт-кар розкішного купе. Так буде виглядати нові моделі починаючи з 2040 року. Представили новинку в Лондоні.

Концепт-кар отримав назву 103EX. Він побудований з композитних матеріалів і комплектується електродвигуном і системою безпілотного керування. Розробка концепту велася з використання чотирьох основних принципів компанії, серед яких розкіш, комфорт, персональний підхід і урочисте прибуття.

"Кожен власник Rolls-Royce зможе замовити свій особистий концепт-кар, а ми допоможемо детально спроектувати і виготовити його, перетворюючи кожен автомобіль в неповторний шедевр", - пояснили в автокомпанії.

Розробники розповіли, що 103EX буде повністю автономним. Його технічні характеристики поки не розкривають. Новинка комплектується лазерної оптикою і скляним дахом.

Весь простір під капотом автомобіля, де раніше розташовувався двигун, перетворилося в багажне відділення. Кузов зроблений з легких матеріалів. Концепт комплектується 28-дюймовими колісними дисками, кожен з яких виготовлений вручну з 65 алюмінієвих деталей. У майбутньому компанія планує відмовитися від нинішнього 12-циліндрового двигуна.

Популярні новини зараз

Епідемія чи кінець світу? Сотні ворон загадково загинули в один день, орнітологи розгублені

Яких сум чекати в платіжках: Шмигаль назвав граничний "максимум" ціни на тепло і гарячу воду   

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

Учасник шоу "Холостячка" вирішив завоювати серце Злати Огневич діамантом зі скла: "Я, м'яко кажучи, о*уїв"

Показати ще

Також ми писали, що видалення клапана EGR і видалення фільтр сажі, а також видалити фільтр сажі можна в Києві.