Один з найкращих футболістів світу Кріштіану Роналду вже давно розширив свою діяльність за межі стадіону. Наприклад, у листопаді минулого року він запустив власну лінію нижньої білизни, назвавши бренд CR7, де літери – це його ініціали, а 7 – ігровий номер.

Й ось днями Криштіану представив широкому загалу свою другу колекцію, пише The Daily Mail.

Найцікавішим є той момент, що свою білизну Роналду демонструє особисто. Це й не дивно, адже досконала накачана фігура та чітко вималювані кубики пресу на тілі футболіста якнайкраще підходять для демонстрації міні-шорт та трусів-"боксерів". Автором стильної фотосесії виступив знаменитий Джон Ранкін Уоделл.

Читайте також: Роналду показав складнощі зіркового життя (відео)

В одному зі своїх інтерв'ю для журналу Esquire капітан португальської збірної розповів, що по життю він є перфекціоністом, і все, що робить, має бути досконалим. Нижня білизна – не виняток. Роналду впевнений, у білизні має бути комфортно.

Популярні новини зараз
Петра і Марину Порошенків зловили в одному з найдорожчих готелів Лондона: закінчилося викрученими руками й зламаними нігтями Стильна Катерина Кухар вразила неймовірним образом згадавши про основний закон Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Масштабна рекламна компанія нової колекції CR7 прошла у Парижі, Мілані, Нью-Йорку, Берліні, Ліссабоні, Лондоні та Мадриді.

Перфекціонізм Роналду проявляється не лише у дизайнерській сфері. Не менш скрупульозно футболіст вибирає собі подруг. Як писав Znaj.ua, нині він "запав" на фігуристу фітнес-модель з не менш досконалими формами, ніж у його колишньої подруги Ірини Шейк.