Великий теніс, як і решта видів спорту, регулярно страждає від підозрілих матчів, а особливо на середньому рівні. За інформацією голови тенісного інтерполу Найджела Уіллертона, Росія перебуває у списку країн з великою кількістю підозрілих матчів.

Чиновник запевняє, що підозрілих матчів майже немає на турнірах Великого Шолому та інших серйозного рівня. Однак його організація постійно отримує повідомлення від букмекерів про підозрілу активність ставок на середньому та низькому рівнях, передає The Telegraph.

"Де більше всього підозрілих матчів? У Південній Америці та, звичайно ж, у Росії. У деяких країнах корупція - це нормальний спосіб ведення справ", - розповів Уіллертон.

Також він додав, що іноді спортсмени не здатні протидіяти корупції та договірним матчам. На них тиснуть суворі люди, на кшталт російської мафії.

Загалом кількість повідомлень про підозрілі матчі у тенісі зростає кожного року. У 2012 році їх було 14, у 2013 - 46, через рік - 91, а минулого року - 246.

Популярні новини зараз

В Одеській затоці посеред дня застрелили власника "Казки": копи запустили "Сирену", вбивці загрожує 15 років

Погода 20 вересня закине українців до зимових холодів: діставайте шапки, сонце не повернеться

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Наташа Корольова приховувала доньку, народжену другу-гею за 50 біткоїнів: "Був у нестямі від радості"

Показати ще

Читайте також: Батьки і спецслужби РФ викрали українську гімнастку

З корупцією борються не лише у тенісі. Вищий футбольний орган ФІФА вигнав президента-корупціонера Блаттера, а сьогодні проводить вибори нового керівника.