Фанати збірної Росії не обмежаться чисельними бійками у Марселі під час протистояння зі збірною Англії. Громадяни РФ з'їжджаються у Лілль, де сьогодні гратиме Німеччина та Україна, і готуються перетворити на пекло і це місто.

Про можливі заворушення дізнались журналісти Діалог.ua. Сьогодні до Лілля з'їжджаються спортивні хлопці з Росії. Їх можна впізнати за відповідним говором, а в розмовах між собою вони не приховують, звідки приїхали. Росіяни одягнуть символіку української команди та провокуватимуть бійки на трибунах та поза ними.

Відомо, що під прикриттям працюватимуть кілька сотень росіян. Усі вони також планують відвідати матчі збірної України в Ліоні та Марселі, де підопічні Фоменка гратимуть із Північною Ірландією та Польщею.

Читайте також: Проти російського фаната на Євро-2016 завели кримінальну справу

Нагадаємо, УЄФА розпочала справу проти російських фанатів та готує їм покарання. Міністр спорту цієї країни Мутко не бачить у діях своїх громадян нічого протизаконного.

Популярні новини зараз
Крижані дощі, хуртовини і арктичний холод: метеорологи попереджають про аномальну зиму в Україні Опалення дадуть лише у грудні? Коли може потепліти у квартирах Доведеться ще померзнути: коли повноцінно стартує опалювальний сезон Українців попередили про складну зиму: під загрозою – чотири області
Показати ще