Керівництво ТСЖ "Орбіта-53" у Барнаулі стягнуло з мешканців одного з будинків по вул. Юрина грошові штрафи за те, що вони не змогли вийти на анонсований ТСЖ суботник, повідомляє kp.ru.

Під дію таких своєрідних санкцій потрапили пенсіонери та громадяни похилого віку, серед яких є інваліди. Була оштрафована навіть жінка, у якої ще 15 років тому ампутували ногу.

За словами однієї з мешканок будинку, Людмили, яка є інвалідом другої групи, у минулому місяці всі мешканці отримали квитанції за оплату комунальних послуг, в яких з'явилася нова графа - "інші витрати". Виявилося, сума, прописана в цій графі - це штраф для тих мешканців, які не брали участі в проведеному суботнику.

У той же самий час, голова ТСЖ "Орбіта-53" Світлана Суманосова вважає, що всі штрафи виписані цілком законно і правомірно. Стосовно ж пенсіонерів та інвалідів, Суманосова, не соромлячись, заявила, що вона не вважає цей випадок дивним.

"Та яка різниця, хоч 180 років, хоч інвалід, але в житті суспільства треба брати хоч якусь участь", - цитують її слова місцеві видання.

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик розповіла, що витворяє з подарунком Насті Каменських: "Наш повноцінний член"

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Найпереробленіша з "Пацанок" Покрищук показала натуральну "красу" до операцій: "Впізнали жінку?"

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Показати ще