Росія перекидає свої кадрових спецпризначенців для участі у боях га Донбасі. Військовослужбовці з бригади спецпризначення повітряно-десантних військ прибули під Широкине. Перед ними поставили завдання провести розвідку боєм.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони. Бойовики проводять ротацію у свої рядах та посилюють передові підрозділи. Загони терористів отримали поповнення боєкомплекту і паливно-мастильних матеріалів на Сєверодонецькому, Волноваському і Маріупольському напрямках.

"До району відповідальності 1 мотострілецького батальйону (Комінтернове) 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК прибув підрозділ 45 окремої бригади спеціального призначення (Кубінка, Московська обл.) повітрянодесантних військ ЗС РФ", - зазначає розвідка.

У взаємодії з розвідувальною ротою полку планують провести розвідку боєм, щоб викрити вогневі системи сил АТО у районах Водяного, Широкиного. Подібну операцію бойовики провели 14 червня у районі Павлополя.

У розвідці розповіли, що за минулу добу загинули 11 та отримали поранення 13 кадрових військовослужбовців російської армії.