Блогер з Криму Ліза Богуцька розповіла, як сьогодні мешканці окупованого півострову ставляться до Росії та Путіна. Палкої любові вже немає, а футболки з портретом президента Росії стелять біля дверей.

Богуцька на сторінці у Facebook пригадала, що коли виїжджала з Криму, символіка РФ була на кожному кроці, адже люди вірили у високі зарплати та економічне диво. Сьогодні вони воліють не згадувати про ту істерію і визнають, що в Україні було краще.

"Я пам'ятаю, коли їхала, триколори були всюди: на будівлях, в машинах, в руках, на футболках і т.д. Сьогодні їх немає ніде, крім державних установ. Футболками з Путіним миють підлоги, кладуть під двері, щоб ноги витирати", - написала блогер.

Сьогодні в Криму проблеми з харчами, нова влада будує паркани на пляжах та майже не залишила мешканцям доступу до моря. Крім того, бізнесу майже немає, а через проблеми з утилізацією відходів, півострів перетворюється на сміттєзвалище.

Читайте також: "ДНР" не інтегрується в Україну через "комуналку"

Популярні новини зараз
Надії більше нема? Пенсіонери не вірять у справедливий перерахунок виплат, що "урізали" Комунальники вирішили встановити тарифний рекорд: з липня доведеться платити набагато більше Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати
Показати ще

Нагадаємо, Ліза Богуцька під час окупації Криму Росією активно підтримувала українську сторону. Вона вимушено переїхала з рідної землі.

Вчера приехала моя крымская подруга. Встретились, расцеловались... Долго говорили о том, как здесь, о том, как там... О...

Posted by Liza Bogutskaya on Tuesday, 19 July 2016