Неадекватна поведінка російських фанатів у Франції викликає шквал критики в усьому світі, але не в Росії. Тамтешній депутат Держдуми Ігор Лебедєв вважає, що п'яні хлопці з його країни поводяться цілком нормально.

В інтерв'ю російським ЗМІ, а також у Twitter він закликає своїх колег та громадськість не критикувати російських фанатів, а захищати. На його думку, хлопці таким чином захищають честь своєї країни.

"Не бачу нічого страшного в бійці фанатів. Навпаки, молодці наші хлопці. Так тримати!" - слова депутата Держдуми Росії.

Він також перекинув відповідальність за бійки на французьких поліцейських. Вони, за словами Лебедєва, не здатні організувати безпеку на французьких полях. На думку чиновника, усі фанати їздять на матчі, щоб побитися, і це є нормальним явищем.

"Наші фанати не найгірші на Євро-2016. Поляки та північні ірландці також відзначились з негативного боку. До того ж, росіяни лише відповідали на провокації англійців. Я впевнений, що навіть Мутко (міністр спорту РФ) бився би, адже розуміє, що це не просто футбол", - додав Лебедєв.

Популярні новини зараз

Українцям пророкують "червону" зону на Новий рік та Різдво: що буде заборонено під ялинкою

Оля Цибульська наважилася на несподіване разом із красунею в купальнику: "Добре, що не чути звук"

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Читайте також: Головний англійський фанат вимагає вигнати Росію з Євро-2016

Від бійок за участю російських фанатів у Марселі постраждали близько 30 осіб. Один з уболівальників збірної Англії знаходиться у критичному стані в лікарні з травмою голови.