Російський олігарх Олександр Лебедєв хоче побудувати в анексованому Криму мережу ресторанів швидкого харчування "Петрушка".

Про це пише Forbes.

Лебедєв планує відкрити кафе мережі в Алушті, Ялті, Сімферополі, Білогірську, Керчі та Севастополі. Він розраховує, що один чек буде в межах 150-200 рублів (60-82 грн).

Олігарх розповів, що вже витратив на реалізацію проекту 250 мільйонів доларів.

Соцмережі вже глузують з ідеї замінити у Криму McDonald's "Петрушкою".

Популярні новини зараз
Плюс 650 грн до пенсії: українцям приготували нову доплату - хто отримає "Резерв+" масово анулює відстрочки через збій: як не потрапити до списків ТЦК 3600 грн. на кожного члена сім'ї: українцям виплачують допомогу Штраф за генератор: що потрібно перевірити, щоб не влетіти на велику гроші
Показати ще

Як відомо, після анексії Криму Росією McDonald's відмовився працювати на півострові.

Як повідомляв "Знай.ua", російські вчені повідомили, що тектонічний рух півострова Крим скеровується до материкової Росії.