Російський школяр роздав батьківські 3 тис дол друзям

поділитись
Школяр знайшов гроші, які мама отримала від продажу автомобіля, в комоді. Спочатку він пішов купувати крабові палички, а решту роздавав своїм друзі

Першокласник з Челябінської області знайшов вдома 200 тисяч рублів, що складає три тисячі доларів, і роздав гроші дітям у дворі. Частина цієї суми він утопив у болоті й її не вдалося повернути.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Семирічний хлопчик шукав в комоді шорти, а знайшов 400 тисяч рублів. Ці гроші мама отримала після продажу автомобіля. Дитина взяла з цієї суми тисячу рублів і пішла разом з другом купувати крабові палички. Решту він віддав друзям у дворі.

Читайте також: Школяр привів на бал кішку замість подружки

Школяр почав хвалитися, що у нього ще багато грошей, але хлопці йому не повірили. Після він виніс цілу пачку купюр і почав їх всім роздавати. Один з хлопчаків сказав школяреві-багатію, що на грошах залишилися його відбитки пальців і його заберуть в поліцію. Він перелякався й викинув всі купюри в болото.

Мама виявила пропажу грошей, коли повернулася додому з роботи. Батьки дітей, яких щедро обдарував приятель, повернули жінці 96 тисяч. Ще 32 тисячі виловили з болота. Поки жінці не вдалося повернути понад 100 тисяч.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
роздав гроші друзям, російський школяр, школяр роздавав гроші
Не забудьте переглянути перед виходом із дому
0
0
12:55 19.03.2018
Глава ЦВК Курултаю Заїр Смедляєв розповів всю правду про голосування кримських татар на виборах президента РФ
0
0
12:32 19.03.2018
Найатмосферніші та найнестандартніші заклади столиці
0
0
12:29 19.03.2018