Колишнього соліста групи "На-на" Валерія Юріна жорстоко побили в Одесі.

Про це пишуть російські ЗМІ.

Артист разом з іншими відомими людьми в кінці серпня був в Донецьку і передав ополченцям гуманітарну допомогу від Йосипа Кобзона. Після цього артист повинен був виступати на музичному фестивалі в Одесі.

"На той час в інтернеті вже з'явився відеозапис концерту в Донецьку з моєю участю. Я автоматом став для українських націоналістів ворогом. І щоб уникнути можливих провокацій мені довелося відмовитися від виступу в Одесі", - розповів співак.

Однак відмовити свою дівчину, яка і була організатором концерту, від поїздки на цей фестиваль Юрін не зміг. "Після музичного свята я вирушив в кафе. Раптом звідкись з'явилися двоє хлопців. Взяли пляшку горілки і підсіли за мій стіл. Одного звали Діма, іншого - Робік-джан ... Спочатку вони вели себе тихо-мирно. А потім заговорили про війну на Донбасі. Почали звинувачувати нас, артистів, що ми підтримуємо "агресію проти України". Особливо дісталося від них Кобзону", - додав Юрін.

Популярні новини зараз

Нове обличчя Корольової не дає спокою фанатам - "Красива зовнішність, але..."

Знайшов нову Дашу - "холостяк" Макс Михайлюк не приховує чергову кохану, іскри через край

У Дніпрі жінка знайшла та привласнила гаманець із грошима на лікування дитини: "Вирішила, що посміхнулася удача"

Легендарний актор задихається, на місце негайно викликали "швидку" - лікарів немає

Показати ще

Ставши на захист відомого артиста, Валерій Юрін і отримав пляшкою по голові. Потім хлопці повалили артиста на підлогу, почали бити ногами. Ситуацію врятувала дівчина Валерія, яка накинулася на кривдників. Ті, не очікувавши такого напору від дами, втекли, прихопивши зі столу фотоапарат співака.

Як повідомляв "Знай.ua", Кобзон отримав Героя Праці за пісні на Донбасі.