Стало відомо, що компанія Xiaomi, яка займається випуском смартфонів, розпочне випуск "розумних" велосипедів. Про це повідомив The Wall Street Journal.

Китайська компанія Xiaomi активно займається розширенням спектру пристроїв, які з часом хочуть об'єднати в одну екосистему. Новинку зробили з вуглецевого волокна. Її вага склала всього 7 кг.

Також велосипед має електричний мотор. Додаткові сенсори та датчики зможуть вимірювати рівень активності велосипедиста.

Поки встановлена ​​вартість такого пристосування складає 3 тис. доларів. Компанія обіцяє випустити більш бюджетний варіант, вартість якого складе 450-550 доларів.

Читайте також: iPhone 6s і Samsung Galaxy S7 пройшли випробування водою (відео)

Популярні новини зараз
Екстрасенс Людмила Хомутовська передбачила смерть путіна в найближчі місяці і назвала терміни закінчення війни в Україні Хліб, борошно та макарони: скільки коштуватиме простий продуктовий набір на початку жовтня Марина Боржемська розкрила українцям велику різницю – легко не вийде Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Нагадуємо, вчені Стенфордського університету створили роботів-мурах, які можуть піднімати і переміщати дуже важкі предмети. Крихітні "комахи" здатні піднімати вагу, яка перевершує їх власниу в 2 тисячі разів.