Витягати корову, що застрягла у дуплі дерева, довелося рятувальникам з Північного Йоркшира (Великобританія). Команду пожежників викликала на допомогу родина місцевих фермерів, яким і належала тварина.

Коли бригада приїхала на місце події, виявилося, що молода корова проявила занадто настирливу цікавість по відношенню до великого дупла в одному з дерев, передають "Факти".

Голову в дірку тварина просунула без особливих проблем, а от витягнути її назад не змогла.

Визволяти корову рятувальникам довелося у кілька етапів. Повідомляється, що для початку вони за допомогою звичайної пилки, а потім і бензопили розширили отвір, аби спробувати звільнити рогату бранку. Проте виявилося, що цього недостатньо.

Читайте також: Рятувальники визволили корову із пожежної водойми на Ужгородщині (фото)

Популярні новини зараз
Син мера Тимченка у Березані обізвав та вдарив військового, який приїхав з передової у відпустку додому:" Чуєш, ти, чучело" Юрій Великий із "Квартал 95" показав, що творилося в Кремлі, після видачі ордера на арешт путіна: "Гаагу за три дні" "Та ви що, росія винна?": Ірина Фаріон звинувачує мешканців Маріуполя за те, що їх вбивали і бомбили окупанти Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція
Показати ще

Оскільки далі використовувати пили було небезпечно насамперед для життя тварини, пожежники підігнали до дерева невеликий екскаватор. Вони прикріпили до ковша широкі ремені, якими потім акуратно обв'язали корову, та продовжили роботи по її спасінню.

Усього рятувальна операція тривала дві години. На місці чергував ветеринар, готовий в будь-який момент надати допомогу рогатій потерпілій.

На щастя, втручання лікаря не знадобилося. Корову звільнили з полону без будь-яких травм чи пошкоджень.