В Україні запрацював перший рибний патруль. Пілотний проект почне свою роботу у Києві та Київській області. Його створили за прикладом Національної поліції, щоб замінити діючі органи рибоохорони. Патруль боротиметься з правопорушеннями на водоймах.

Про це повідомила заступник міністра аграрної політики Владислава Рутицька на своїй сторінці у Facebook. До лав новоствореного патруля набрали 46 інспекторів. Серед патрульних – три жінки. Вони склали присягу і приступили до роботи. Середній вік патрульних – 34 роки.

Більшість інспекторів без досвіду роботи в органах рибоохорони. Всі патрульні пройшли суворий конкурсний відбір. Їх перевіряли на знання законодавства, володіння зброєю та спецтехнікою, а також надання першої медичної допомоги.

Держрибагентство розраховує отримати із державного бюджету 15 мільйонів гривень. Ці гроші спрямують на оснащення рибного патруля новими човнами та обладнанням, зокрема безпілотниками.

Цього року мають запровадити електронну систему моніторингу вилову і сертифікацію походження риби. Завдяки цьому можна впровадити систему контролю європейської якості. Держрибагентство підрахувало, що на запуск рибного патруля в країні витратять 200 мільйонів гривень.

Популярні новини зараз
Дружина першого "Холостяка" Макса Чмерковського налякана після трьох викиднів: "Просто скажу, як є" Головне за ніч, 29 січня: знищення заводу "Шахедів", українці без пенсій, напад на Артема Пивоварова та перерахунок субсидій Ви ніколи не матимете грошей, якщо у вас є щось із цього списку: не залишіться з порожнім гаманцем Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців
Показати ще