Дослідження Джейкоба Альгайера і команди з Університету Вашингтона показало, що вилов риби погано позначається на коралових рифах, повідомляє fainaidea.

Вчені вивчали круговорот поживних речовин в 43 коралових рифах в Карибському морі протягом чотирьох років. Вони зібрали понад 140 різних видів риб і садили кожну в поліетиленовий пакет на півгодини, а потім вимірювали вміст поживних речовин у воді до і після підселення туди рибки.

Читайте також: У чайних чашках плавають золоті рибки (фото)

Дослідники виявили, що більш великі і хижі риби несли більше поживних речовин в систему, це означає, що рибна ловля великих видів виснажує коралові рифи позбавляючи їх поживних речовин. Крім того, відходи риб містять азот, який ліквідує окислення і є дуже важливим елементом для підтримки життя.

Якщо ніяк Не впливати на риб і дозволяти їм розмножуватися то і коралові рифи будуть розростатися, а разом з тим водорості та інші рослини, що призведе до відновлення або хоча б підтримці здоров'я підводного екосистеми.

Популярні новини зараз

Go_A без вокалістки втратили перше місце на "Євробаченні 2021", Росія обігнала

Помер найстаріший актор світу Норман Ллойд, йому було 106

Українці влаштували дику гулянку на кладовищі в поминальні дні: шашлики серед могил

Арсен Мірзоян поділився кадрами відпочинку у Єгипті: купа пляшок і Тоня в ластах

Показати ще

Раніше вчені довели, що перенаселення риб може погано позначитися на підводному екосистемі, однак, в умовах глобального потепління і окислення води умови змінюються і безліч риб приносить користь.

Підготувала: Вікторія Левченко