Талановита актриса і продюсер Сальма Хайек поділилася секретами виховання 9-річної дочки Валентини Паломи.

Зірка намагається якомога більше часу проводити з дитиною. Вона навіть урізала кількість проектів, в яких бере участь, до одного на рік. А якщо Хайек і працює, то завжди бере дитину з собою.

Однак це не означає, що Валентина розбещена і купається у розкоші. Зоряна мама впевнена: дитина повинна бачити життя у всіх його проявах. Сальма планує показати юній дочці країни третього світу, де живеться набагато важче, ніж у Голлівуді.

Крім того, Валентині заборонено користуватися комп'ютером і планшетом. Смартфона у дівчинки також немає. Хайєк вважає, що постійне використання гаджетів погано позначається на психіці дитини, а те, що діти виростають замкненими і скутими, цілком і повністю вина батьків. Актриса вважає, що краще взяти дитину з собою на роботу, ніж тікати від неї, даючи взамін планшет.

Сальма Хайек є членом організації UNICEF і бере участь у благодійних акціях, допомагаючи дітям по всьому світу. Зірка зізнається, що намагається виховувати свою дочку доброю і чуйною, повідомляє портал 4mama.

Популярні новини зараз
Разом з повісткою можуть дати штраф на 8500: достатньо однієї умови Оштрафують на 300 тис грн: приготуйте важливий документ на лічильник "Емоційне навантаження зростає": відома тарологиня зробила попередження українкам із дітьми Три ознаки онкології: можна визначити по обличчю
Показати ще

І виховання приносить свої плоди. Маленька Валентина вирішила відрощувати волосся, щоб пожертвувати їх на перуки для хворих на рак дітей.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Джессіка Альба поділилася секретами краси.