Компанія Samsung планує запустити програму обміну старих смартфонів на нові. Програма схожа з тією, що торік використовувала головна конкурентка Samsung, Apple.

Власники смартфонів Samsung можуть міняти свої старі смартфони на нові моделі щороку. За інформацією Reuters, Samsung може запустити програму відразу ж після надходження в продаж її наступного флагманського смартфона Galaxy S7 в Південній Кореї, з подальшим поширенням на інші країни.

У планах Samsung почати продажі телефону вже в березні цього року.

Читайте також: Новий сайт виводить з ладу гаджети Apple

Нагадуємо, у вересні 2015 Apple представила програму iPhone Upgrade Program, в рамках якої користувачам продуктів компанії пропонують щороку міняти старий смартфон на нову версію за щомісячну абонентську плату від $ 32 до $ 44 (залежно від розміру пам'яті моделі). Для того, щоб взяти участь у програмі, користувач повинен укласти дворічний контракт з Apple і кредитну угоду з Citizens Bank NA.

Популярні новини зараз
Росіяни та білоруси "похвалилися" своїми досягненнями — що не вкрали, про те збрехали Ірина Федишин оніміла від жаху, побачивши пекло, яке залишають по собі окупанти: "Мороз по тілу" Наталія Кличко вперше порушила мовчанку і пояснила розлучення з мером Києва Дружина зірки "Чорне кохання" Бурака Озчівіта Фахріє Евджен пішла з дому після його візиту до путіна: "Дайте нам спокій"
Показати ще