Сара Джессіка Паркер вирішила розпрощатися із образом головної героїні "Секс і місто". Акторка кардинально змінила імідж і обрала абсолютно протилежну роль.

Про це повідомляє Vogue.

У жовтні цього року відбудеться прем'єра серіалу "Розлучення", де Сара зіграє головну роль.

"Я ще ніколи не грала таких дівчат", - зазначила акторка.

Головна героїня - Френсіс, мешканка Нью-Йорка, якій трохи за 40: одного разу вона прокидається, вирішує почати нове життя, і стартувати з розлучення. Проте, чоловік Френсіс її випередив і подав на розлучення першим.

Популярні новини зараз
Морква на вагу золота: чому популярний овоч б'є цінові рекорди Соловйов закликав розстріляти військкомів: паніка серед пропагандистів ще ніколи не була такою Експерт передбачив руйнування світового порядку протягом кількох років: через путіна кожна країна світу зможе зберігати ядерну зброю Гречка продовжує стрімко дешевшати: які цінники виставили українські супермаркети
Показати ще

Відомо, що Сара Джессіка Паркер не тільки зіграла головну роль, а й виступила продюсером серіалу.

Читайте також: Міла Куніс похвалилася українським корінням

"Моя Френсіс - повна протилежність Керрі Бредшоу. Вони такі далекі один від одного, що навіть страшно уявити таких дівчат в реальному житті разом. Я не думаю, що ми спеціально робили Френсіс не такою кокетливою, модною і легковажною, як Керрі, тут просто історія зовсім інша, і Френсіс така самобутня і незвичайна, що просто не може бути схожа на когось ще", - додала Сара.

Нагадаємо, Сара Джесіка Паркер - американська акторка, відома роллю Керрі Бредшоу в серіалі "Секс і місто". Вона визнана персоною, що зробила найбільш вдалий прорив в акторській кар'єрі.

Підготувала Марина Лонська