Співробітники Служби безпеки України не побачили складу злочину в роботі сайту, який торгує синтетичними наркотиками - спайсами.

Про це повідомив психолог і журналіст Павло Казарьян в Facebook. Щодо сайту-порушника, який працює в Миколаєві, в СБУ направили депутатський запит. У відповіді, яку підписав голова спецслужби Василь Грицак, вказувалося, що це не входить у їх компетенцію.

Силовики порадили звернутися з цим питанням до Нацполіціі, яка займається подібними порушеннями. В СБУ пообіцяли лише проінформувати про факти торгівлі спайсами до відповідних підрозділів.

Нагадаємо, 25 липня Миколаїв закидали листівками з рекламою синтетичних наркотиків. На них були вказані номери телефонів, за якими можна було купити спайси.

Підготував: Олександр Майер

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 5 липня: заздрість, приховані інтриги та оригінальні ідеї – прогноз для всіх знаків Зодіаку Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+ "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще