Контррозвідка Служби безпеки України привітала екс-співробітників відомства, що лишились у Криму, в незвичний спосіб. Вони розмістили оголошення на біл-бордах у Севастополі та рекламні банери на кримських новинних сайтах.

Про це повідомив радник глави СБУ Маркіян Лубківський на своїй сторінці Facebook.

"Контррозвідка Служби безпеки не була б контррозвідкою, якби в такий оригінальний спосіб не "привітала" зрадників СБУ в українському Криму. "Вітання" у Севастополі 25 березня, на день СБУ, отримав колишній начальник Управління СБУ у Севастополі, зрадник України Петро Зима", - написав він.

Читайте також: Татари готуються до депортації з Криму

Білборди з логотипом СБУ - орел, який тримає кігтями двоголову змію з коронами на головах, - Петро Зима міг бачити навіть зі своїх вікон. Також мав можливість прочитати "вітання" у "Новостях Криму"

Популярні новини зараз

Головне за день суботи 16 листопада: скандал в "Укрзалізниці", наступ Пальчевського на п'яти Кличку і атака загону морської охорони

Знайшов заміну: колишній чоловік Ані Лорак показав, хто виховує його доньку

"Так чий Крим?": всю "міць" Путіна показали одним фото

Не стало сина Пугачової та Кіркорова: як Примадонна пережила величезну втрату

Показати ще

"Aquila non captat muscas" - підсумував Лубківський, що означає "Орел мух не ловить". Він зазначив, що це гасло вдало підходить нашим котррозвідникам.

У користувачів соцмереж таке "привітання" викликало суперечливі емоції.

"Пане Маркіяне, зрадників вітають кулями, а не бордами та банерами в мережі. Зробіть вже нарешті і нам свято, будь-ласка", - пише один із коментаторів.

Люди запитують, скільки державних коштів використали на такий "жарт". Багато хто також підтримав ідею СБУ, назвавши це "вдалим тролінгом".