У місті Миргород, що в Полтавській області було затримано 50-річного місцевого мешканця. Він передавав представникам "ДНР" дані щодо вильотів бойових літаків із військового аеродрому.

Вже вдалось встановити, що зрадником є колишній військовий. Він надсилав всі зібрані дані про українську авіацію, особовий склад, військову техніку, також озброєння ЗСУ одному з терористів "ДНР", з яким вони разом проходили військову службу ще за часів СРСР.

Про це повідомляється в прес-службі СБУ.

"За зізнанням затриманого, інформацію він збирав шляхом візуального спостереження за об'єктами. Але користуючись своїм статусом колишнього військового, інформатор терористів також підступно уточнював необхідні деталі у спілкуванні з військовослужбовцями гарнізону", - зазначили в СБУ.

Завдяки переданим поплічником даних, терористи та їх російські куратори мали змогу відстежувати польоти та обстрілювати українські військові та транспортні літаки, йдеться у повідомленні.

У зловмисника було вилучено спеціальне обладнання, а також засоби для збору інформації.

"За рішенням суду, зраднику обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Триває слідство" ,- повідомили в СБУ.