Служба безпеки України затримала на хабарі виконуючого обов'язки заступника начальника районного відділення поліції Дніпра і начальника сектору відділення.

Про це повідомили в прес-центрі СБУ.

Вимагачі просили щомісячної оплати в розмірі 4 тис. грн від підприємця, який продавав лікеро-горілчані вироби, за безперешкодну торгівлю.

Читайте також: СБУ затримала вінницького ортопеда за хабар

Один хабарник був затриманий на гарячому, спільник - в авто.

Популярні новини зараз
ТЦК стане на заваді: що підготували 17-річним юнакам Нові критерії мобілізації: ТЦК оновлює списки призовників - під загрозою три категорії Термінове оновлення для "Резерв+": що треба негайно зробити Вік не захистить: ТЦК шукають спеціалістів серед пенсіонерів - кого заберуть в першу чергу
Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", вчора СБУ затримала на хабарі начальника регіонального відділення Фонду державного майна України в Івано-Франківській області.