27 лютого Голова СБУ Валентин Наливайченко та Генеральний прокурор України Віктор Шокін оприлюднили деталі спеціальної операції СБУ, Генеральної прокуратури та МВС, в результаті якої було знешкоджено злочинну групу, що 22 лютого вчинила терористичний акт у Харкові під час Маршу Гідності.

В ході контртерористичних заходів, які тривають на Харківщині, СБУ провело операцію зі знешкодження ще однієї диверсійно-розвідувальної групи, яка координувалася Головним розвідувальним управлінням Міністерства оборони Російської Федерації. Про це повідомляє старший радник СБУ Маркіян Лубківський.

Члени вказаної групи проходили диверсійну підготовку у військовому таборі російських спецслужб у Тамбові (Росія) у серпні-вересні 2014 року. Там вони відпрацьовували завдання з підготовки та скоєння терористичних актів на території Харківської області.

Після проходження підготовки, їм було обрано псевдоніми та виплачено грошову винагороду в розмірі 300 дол. США кожному.

СБУ встановили усіх активних учасників вказаної диверсійно-розвідувальної групи та затримали 42-річного організатора, який здійснив їх вербування та відправку на територію РФ для спецпідготовки, а також чотирьох членів групи.

Популярні новини зараз

Фреймут в обіймах красеня зруйнувала репутацію "снігової королеви": "Завжди закохана"

Український ведучий переживає важку втрату, була прикладом: "Залізна леді"

На Львівщині зникла синьоока красуня в чорному пальто - десять днів жодної звісточки

Відкрита сукня Тіни Кароль зрадницьки оголила складочки на боках: "Немає слів"

Показати ще

В ході слідчих дій вилучено тротилові шашки, електродетонатори для їх підриву, бойові осколкові гранати, шеврони, емблеми та статути органів влади т.зв. "Новоросії".

Вирішується питання про оголошення підозри у вчиненні злочинів п'ятьом учасникам вказаної ДРГ.