Великі губи - дар природи, і не кожна жінка володіє цим даром з самого народження. Деякі приймають себе такою як є, а інша частина слабкої статі використовує різні методи, щоб їх губи були більш виразними, опуклими.

В сучасному світі можна змінити свою зовнішність, а так само збільшити губи за допомогою втручання косметологів. Так само є різні секрети макіяжу, за допомогою яких можна з легкістю збільшити розмір губ.

Сьогодні ми розглянемо кілька секретів макіяжу, які зможуть виконати мрію жінки і збільшити розміри губ без втручань косметологів.

1. Правильні відтінки:
Білий колір повнить, а темний, навпаки, робить їх стрункішими. Цей секрет ми звикли застосовувати при виборі одягу, щоб приховати зайві сантиметри в талії. Але в макіяжі теж цей метод працює. Вибирайте помаду більш світлих відтінків, постільні тони і тоді візуально ваші губи стануть більше. Темний колір помади буде робити їх менше. Уникайте яскравий відтінків: червоні, малинові, бордові. такий колір губної помади не візуально збільшить ваші губи і в добавок яскравий колір буде привертати увагу. Якщо ви не хочете виділяти свої тонкі губи, але все ж яскраві тони вам до лиця, виділіть очі.

2. Пламеры:
Використовуйте пламперы. Це блиск для губ, з додаванням перцю або ментолу. При нанесенні пламера. ваші губи будуть реагувати на добавку і ставати трохи округлими. Ментол або перець, розігрівають шкіру губ і вони стають більше.

Популярні новини зараз
Переговори з росією на сьогоднішньому етапі війни призведуть до поразки України та Європи - Подоляк Головне за ніч, 14 серпня: трагедія Анджеліни Джолі, зарплата 400 гривень, розцінки на окупантів та сувора правда Цибульської На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр Легенда "Танців з зірками" Влад Яма засмутився після "бавовни" у Криму: "Мені чомусь..."
Показати ще

[[{"fid":"169482","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"813","width":"1600","class":"media-element file-default","data-delta":"2"}}]]

3. Косметичний обман:
Збільшити розмір губ можна за допомогою різної косметики. Промальовувати контур губ, трохи виступаючи за область. Після цього заштрихуйте олівцем різницю між промальованим контуром і природним кольором губ. Зверху нанесіть губну помаду, яку ви підібрали по своєму смаку. В центрі нижньої губи можна поставити крапку блиском. Це ще один хитрий секрет візажистів, який допомагає збільшити об'єм губ.


Методи найпростіші, недорогі, а головне не вимагають хірургічних втручань і голковколювання. Експериментуйте самі, можливо ви знайдете свій метод, про який ще не знає ніхто.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що через численні фотозйомки, покази обличчя моделі страждає від надмірного макіяжу, тому в повсякденному житті модель намагається зовсім не фарбуватися, виглядати природною. Намагайтеся дотримуватися і цього правила. Але деякі все ж не можуть вийти на вулицю без грама косметики на обличчі. В цьому випадку слід використовувати тіні пастельних відтінків, купіть собі дорогу туш, щоб вона не бралася грудками на віях. Губи покривайте прозорим блиском.