Заняття сексом є цілком звичним для більшості людей нашої планети. Але поки невелика кількість учасників активного статевого життя замислюються над реальними небезпеками сексу. Виявляється, що не лише звичні проблеми є основною загрозою молоді і не тільки.

Журналісти BBC опублікували статтю, у якій мова йдеться про можливі негативні наслідки від сексу. Світові вчені намагаються вирахувати, наскільки великим є ризик зараження хворобою від партнера, але цифри досить різні, адже неможливо об'єктивно дослідити такий тонкий процес.

Іншу картину представляє статистика серцевих нападів. Усім відомо, що статевий акт викликає в організмі певну активність, а для слабкого серця вона є справжньою небезпекою. За офіційними даними, кожен 45 серцевий напад спричинив саме секс. І від цього, до речі, померли такі знамениті люди, як Нельсон Рокфеллер, Еррол Флінн та президент Франції Фелікс Фор.

Схожа ситуація і з мастурбацією. Під час таких занять може трапитись асфіксія (або удушення). Рукоблудство стало причиною смертей актора Девіда Керрадайна та співака Майкла Гатченса.

Читайте також: Реалістичні японські ляльки для чоловічих розваг (фото)

Популярні новини зараз

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

Арсен Мірзоян показав свою красуню: квіти у волоссі й усмішка до вух

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Показати ще

Також вчені дослідили ймовірність запліднення під час статевого акту, адже для більшості людей цей факт також є небезпечним. Точних цифр немає, але регулярне використання будь-яких медичних контрацептивів робить секс безпечним у більш, ніж 90% випадків.