Як повідомляє телеканал Xsport, українські біатлоністки Валентина Семеренко та Олена Підгрушна пропустять останні два етапи сезону.

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак в своєму інтерв'ю телеканалу підбив підсумки сезону, а також розповів про склад на наступні етапи:

"Враження від організації етапу в Кореї у нас погані, дуже сильно впливає акліматизація. У дівчат в естафеті була проблема з одним з етапів, так як ми і думали. Загалом, проблем вистачає.

Так як Валя Семеренко і Олена Підгрушна, напевно, завершать після цього етапу свої виступи на Кубку світу, в команду буде викликана Бєлкіна, а замість Жирного виступить Ткаленко. Інших змін поки що немає"- зазначив Бринзак.

Як повідомляв інформаційний портал Знай.ua, Україна посіла п'яте місце в чоловічій естафеті на Кубку світу з біатлону в Кореї.

Популярні новини зараз
ПриватБанк без попередження блокує рахунки: кому це загрожує Пенсії, соцвиплати та субсидія: яку допомогу можна отримати у 2026 році Відрізняються платіжки за опалення: теплоенерго пояснили причини Головне за 6 грудня: ТЦК гребуть тяжко-хворих, тарифи зростуть у 2026, а ПриватБанк зрізає ліміт пенсіонерам
Показати ще