Російська активістка Яна Гончарова опублікувала лист, який їй написав ще з Челябінського СІЗО український режисер Олег Сенцов. Він повідомляє, що у нього все добре, а також, що "живий, здоровий, під охороною". У тексті він сам повідомляє, що його можуть етапувати.

Активістка додає, що лист написано "творчим почерком Сенцова" і вони разом домовилися так називати його манеру. У тексті він повідомляє, що читає Біблію, а також розмірковує над протиріччями, які приходять в його голову після аналізу тексту.

"Цікаво спостерігати як народжувалася легенда, або казка? Ісус в Новому завіті одне говорить, а після його смерті апостоли вже коригують і розтлумачують на свій лад. Особливо мені сподобалося як апостол Павло підтримує рабовласницький лад і строчить інструкції свої підопічним як бабло з новонавернених стригти, а хто не продає своє майно заради церкви Христової того анафемі зраджувати. Загалом, хвора тема", - пише Сенцов.

Відомо, що Сенцова етапували з Челябінська до Якутська 9 лютого 2016 року. Він отримав 20 років суворого режиму. У включеному Криму залишилися двоє дітей.

Читайте також: Сенцов отримав європейську премію

Популярні новини зараз

Аліна Гросу виявилася Трояндою з "Маски", українці не вірять очам: "Коли здогадалися?"

Розлучена Аліна Гросу показала нового хлопця: "Поспішати не хочу"

Злата Огнєвіч завила від самотності напередодні 8-го березня: "Хочу мужика"

8 березня: красиві листівки і привітання у віршах

Показати ще

Нагадаємо, що 15 лютого в Берліні під час 66-ого кінофестивалю провели акцію на підтримку Олега Сенцова.