Дві знакові фігури Великобританії, одна з яких - кішка, прикрасять сторінки календаря компанії Opel на 2017 рік.

У фотопроекті під назвою Opel Wonderland of Dreams знялися донька легендарного "роллінга", британська топ-модель Джорджія Мей Джаггер і найсердитіша кішка світу Тардар Соус, більше відома як Grumpy Cat, повідомляє портал GoGetNews.

Знімає зірок для календаря знаменитий фотограф Еллен фон Унверт в кіностудії Бабельсберг.

Планується, що у проекті покажуть найкрасивіші моделі Opel минулого, сьогодення і майбутнього. На перших опублікованих знімках уже можна побачити зелений седан Diplomat 1970-х років і маленький фіолетовий Adam.

Для Opel це не перший подібний проект. У минулі роки виробник випускав календарі з канадським рок-музикантом Брайаном Адамсом і дизайнером Карлом Лагерфельдом. Вони рекламували нові моделі Adam і Corsa.

Популярні новини зараз

"Паскудить в лісі?": чоловік показав відео, на якому зняв снігову людину. Мурашки по шкірі

Українцям назвали обов'язкову умову для отримання 1000 грн за вакцинацію: з цим проблеми у багатьох

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Показати ще

Читайте також: Кішки прорекламували супермаркет

Джорджія Мей Джаггер - дочка фронтмена Rolling Stones Міка Джаггера і топова модель Туманного Альбіону. Вона раніше вже працювала з Еллен фон Унверт. Дівчина є обличчям знаних брендів та неодноразово прикрашала обкладинки найвідоміших глянцевих журналів світу.

Що ж стосується другої героїні зйомок, то Grumpy Cat прославилася завдяки своєму невдоволеному виразу обличчя. Це – результат вродженої карликовості тварини. За кілька років після того, як вона стала шалено популярної в інтернеті, кішечка заробила для своєї господині, колишньої офіціантки, понад сто мільйонів доларів. Тварину активно запрошують зніматися у рекламі, про неї написали книгу, вона зіграла головну роль у фільмі про себе.