В Україні назріває скандал через заяви щодо участі РФ в Олімпіаді: президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубку звинуватили в сепаратизмі через те, що підпорядкована йому організація не підтримала вимогу заблокувати участь Росії в Олімпійський іграх в Ріо-де-Жанейро.

"Цікаво було б послухати наших чиновників?", - написав у своєму Facebook народний депутат Олександр Бригинець і опублікував картинку.

"Бубка - гнида, московський лакей, путінський посіпака і брат сепаратиста. Геть з НОКА!", - написав на своїй сторінці депутат Київської міської ради, член партії" Свобода" Ігор Мірошниченко.

Сьогодні, 18 липня, у день, коли комісія Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) на чолі з Річардом Маклареном оприлюднить результати свого розслідування щодо можливих допінг-маніпуляцій на Іграх-2014 в Сочі, чиновники і спортсмени збираються домогтися усунення Росії від участі в Олімпіаді.

Читайте також: Олімпіада в Ріо подорожча на $100 млн

Популярні новини зараз

Нещастя під ялинку: що категорично заборонено дарувати на Новий рік

Взимку українці зіткнулися з новими субсидіями: озвучено головні зміни

Глобальне потепління "подарувало" археологам дивовижні знахідки: в Антарктиді знайшли сліди невідомої цивілізації

Пророцтво Ванги на 2020 рік: які глобальні зміни передбачила для людства ясновидиця

Показати ще

З вимогою про недопуск збірної Росії на Олімпіаду виступлять, зокрема, США, Німеччина, Іспанія, Японія, Швейцарія та Канада.

Виконавчий директор Інституту національних антидопінгових організацій Жозеф де Пенсьє закликав усі країни, що входять в організацію, підписати цю вимогу. Сам де Пенсьє вважає "дуже ймовірним", що доповідь WADA підтвердить те, що буде одним з найбільших допінгових скандалів в історії та "моментом вододілу" для "чистого" спорту.