Лондонський "Тоттенгем" зацікавився бразильським півзахисником "Шахтаря" Марлосом. Третя команда Англії зробила донецькому клубу офіційну пропозицію щодо трансферу.

Як пише "Шахта.org", офіс "Шахтаря" отримав листа від "Шпор" з проханням купити гравця. Боси англійців попросили "Гірників" дати відповідь у найближчий тиждень, адже у клубі хочуть укомплектувати склад на наступний сезон якомога раніше.

Марлос зараз перебуває у відпустці і невідомо, чи хоче сам футболіст переїжджати до столиці Великої Британії. Володар Кубку України не факт, що відпустить 27-річного бразильця. Очікується, що остаточну відповідь щодо Марлоса "Шахтар" дасть після призначення нового головного тренера.

Крім "Тоттенгема", бразильським футболістом цікавиться й ще одна топ-команда Європи, яка переживає погані часи. Міланський "Інтер" планує повернути колишню славу, а Марлос, на думку італійців, допоможе клубу досягти мети.

Читайте також: Нападник "Шахтаря" Гладкий став гравцем "Динамо"

Популярні новини зараз
Показники лічильників не прийматимуть: платити доведеться за іншим принципом Мобілізація по-новому: повістки, ВЛК, відстрочки – дуже важливі зміни у травні Відстрочки не буде: хто скоро опиниться під мобілізацією в Україні Податки за карткові перекази: кого з українців зобов'яжуть платити
Показати ще

Нагадаємо, Марлос переїхав до України у 2012 році з клубу "Сан-Паулу". Він почав виступи у харківському "Металісті". Після початку кризи у команді він перейшов у "Шахтар".