В мережі оприлюднили відеоролик, в якому наочно продемонстрували, що відбувається із фруктовим желе, якщо на нього скинути гирю, вагою 40 кг., а також показали як розлітається желе, від удару гирею, якщо його попередньо заморозити рідким азотом.

В першому випадку від удару гирі желе, зроблене традиційно, розлітається з такою швидкістю, що спостерігати, за його мікрочастинками неможливо без сповільненої зйомки, на якій видно, що желе утворює замкнути круг слизу. У другому випадку – політ частинок желе вже можна побачити неозброєним оком. Тут вибух желе нагадує крах планети.

Читати такокож: П'яний дяк з битою прийшов до протестантів (відео)

Американські фізики-дослідники не рекомендували повторювати цей експеримент вдома, однак звернулись до всіх небайдужих із закликом присилати їм матеріали для дослідів. Це можуть бути і кавуни, і желатин і, навіть сухий лід. Відеоролик за дві доби переглянуло понад 100 тисяч користувачів.

Популярні новини зараз
Дату зимових канікул буде змінено: до чого готуватись батькам і школярам Будемо мерзнути взимку: українці можуть залишитися без опалення Лист-пастка від ТЦК: повістки тепер приходять так, що відкрутитись буде неможливо Аномальний холод та потужні снігопади: синоптики попереджають про сувору зиму
Показати ще