Британка Бо Джессал у свої 16 років заробила вже понад 50 тисяч фунтів стерлінгів (майже 62 тисячі доларів). Дівчина є власницею сайту, що допомагає китайським батькам вибрати англійське ім'я для своєї дитини.

Як пише anews.com, ідея створити щось подібне прийшла Бо під час відпочинку з рідними в Китаї. Коли гості вечеряли з місцевими друзями, ті поцікавилися у школярки, яке ім'я вона б порекомендувала вибрати для їх дитини.

Подібне питання не таке вже й дивне, адже у Піднебесній батьки вже давно вибирають своїм дітям додаткове англійське ім'я для того випадку, якщо вони поїдуть вчитися або працювати за кордон.

Повідомляється, що Бо була неабияк здивована таким проханням, оскільки завжди вважала вибір імені дуже відповідальною справою.

Читайте також: Ім'я дитини впливає на її майбутнє

Популярні новини зараз

Костюми з переробленого пластику та Дух Лісу: як Go_A представили Україну на відкритті "Євробачення 2021"

Бойовики "ЛНР" проїхалися на танку по кладовищу, зруйновано десятки могил: "Дивуватися нічому"

Зірка "Кварталу" Ірина Сопонару потонула в молодильному дзеркалі: "Нереалка..."

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Проте перечитавши літературу та інформацію, які імена китайці дають своїм дітям, причому серед них є чимало кумедних та відверто безглуздих, Джессал вирішила, що може змінити це.

Оскільки в Китаї впроваджена жорстка політика стосовно інтернету, громадяни просто не можуть зайти на відомі англомовні сайти по вибору імен. Тому вони часто орієнтуються на назви брендів та всесвітньо відому масову культуру. Непоодинокі випадки, коли дитину називали Ролекс або Гендальф.

Як писав "Знай.ua", іменем легендарного Мерк'юрі назвали астероїд.