Школярка-п'ятикласниця на ім'я Бріа звернула увагу на те, що автовиробник Tesla не витрачає кошти на рекламу, тому запропонувала свій концепт просування електромобілів. Ідея дівчинки сподобалась засновнику компанії Ілону Маску, і він пообіцяв її реалізувати.

Бріа зазначила, що власники Tesla нерідко публікують на YouTube власні ролики, які могли б стати чудовою рекламою для корпорації. Вона запропонувала Маску влаштувати конкурс на кращу відеороботу, а переможця нагородити чимось на кшталт безкоштовної зарядки машин на рік.

"Дякую за приємний лист. Ця ідея звучить чудово. Ми обов'язково її виконаємо", - написав Маск у Twitter.

У листі до засновника Tesla дівчинка також виразила захоплення його прагненням захищати навколишнє середовище.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Ілон Маск зіграє у документальному кіно про віце-президента США Альберта Гора разом з екс-дружиною Джонні Деппа Ембер Херд.

Популярні новини зараз
Українцям виплачують щомісяця по 2800 гривень: хто має право на допомогу Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати Так роблять лише у найкращих ресторанах: кухар зізнався, навіщо додавати в солоне сало цукор Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще