Картини лідера групи "Ленінград" Сергія Шнурова виставили у петербурзькому музеї сучасного мистецтва "Ерарта". В середу, 8 лютого, відбулась презентація його експозиції "Ретроспектива брендреалізму". Про це повідомляють російські ЗМІ.

Художником Шнур став давно і навіть встиг проголосити окремий напрямок в мистетві – брендреалізм, який музикант придумав в 2007 році.

Читайте також: Бузова запропонувала Шнуру заспівати дуетом

Шнуров свої картини, як і свої пісні, присвячує критиці суспільства. За десятиріччя автор створив безліч картин та інсталяцій. Зокрема, в роботах, представлених на експозиції, Шнур висміює хворобливе захоплення брендами та уявлення про те, що мистецтво "нікому нічим не зобов'язане і нікому нічого не повинно".

"Вибираючи на початку життя між "Кока-колою" і "Пепсі-колою", а в кінці між "Роллс-Ройсом" і "Бентлі", людина блукає в дзеркальному лабіринті, приймаючи спотворені відображення за реальність. Бог не вийде з бутика! У XX столітті саме про це попереджала структуралістська філософія з усіма її "міфологіями" і "товариствами вистави"", - так описують виставку на сайті музею.

Популярні новини зараз
Взимку українців можуть очікувати нові випробування: відключення світла ще квіточки ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше
Показати ще

На презентації був присутній і сам Шнуров, який відповідав на питання журналістів та відвідувачів.

Відкриття виставки для широкої публіки відбудеться в четвер, 9 лютого.

Раніше сайт Знай.ua розповідав про те, що відомий російський співак і лідер гурту Ленінград Сергій Шнуров готує персональну виставку в музеї сучасного мистецтва "Ерарта" у Санкт-Петербурзі.

Выставка Сергея Шнурова «Ретроспектива брендреализма» в «Эрарте»

Posted by Tanya Ivanova on Wednesday, 8 February 2017

Открытие выставки Сергея Шнурова «Ретроспектива брендреализма» в «Эрарте»

Posted by Tanya Ivanova on Wednesday, 8 February 2017