Голкіпер київського "Динамо" Олександр Шовковський висловився про телеканали "Футбол 1/2", які є власністю бізнесмена Ріната Ахметова. Легенда українського футболу вмикає їх лише в поодиноких випадках.

"Скажу чесно, в тих рідкісних випадках, коли я дивлюся футбол, я дивлюся його з вимкненим звуком, щоб коментатори не відволікали мене від гри. А цей "кАНАЛ" фактично не дивлюся взагалі", - написав Шовковський у Facebook.

Він також прикріпив до повідомлення посилання на статтю порталу "Футбольний клуб". У ній автор розповів про усі "фейли" коментаторів "Футбол 1/2" та пригадав скандал, який роздули тамтешні експерти перед Євро-2016.

Читайте також: Хоча б так: Аршавін помріяв про футбольний "совок"

Нагадаємо, матчі "Динамо" у чемпіонаті України транслюватиме канал "2+2". Раніше гравці київського клубу неодноразово заявляли, що не хочуть спілкуватися із кореспондентами "Футбол 1/2" та бойкотували їх.

Популярні новини зараз
Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене" Стендап-комік Олександр Сас вирішив "хайпанути" і висміяв жінок у ЗСУ - вже попрощався з кар'єрою: "Погано пожартував" путін ховав від народу ще одну свою дачу: кожен сантиметр просякнуто розкішшю "В очах біль і сум": не сказавши, а ні слова хворий Потап не розгубився - вийшов прямо до людей та зібрав 10 000 євро
Показати ще

Скажу честно, в тех редких случаях, когда я смотрю футбол, я смотрю его с выключенным звуком, дабы комментаторы не отвлекали меня от игры. А этот кАНАЛ фактически не смотрю вообще

Posted by Александр Шовковский on Monday, 8 August 2016