У Києві штрафи за сміття (недотримання загального благоустрою території) для юридичних осіб та власників будуть збільшені в 10 разів. Крім того, процедура накладення фінансової санкції буде значно спрощена. Таким чином "навести порядок не лише в Києві, а й в усіх містах України" намірився народний депутат України від БПП і радник з благоустрою мера Києва Віталія Кличка Дмитро Білоцерківець.

В інтерв'ю "Українським новинам" Білоцерківець анонсував наступне: "З того, що допоможе. Необхідно дати можливість виписувати штрафи без адміністративного протоколу, за рахунок фото-, відеофіксації, підписи свідків".

За його словами, як тільки столична міськадміністрація зможе дати повноваження інспекторам з благоустрою району та міста виписувати штраф і відправляти ці постанови в адміністративну комісію і збільшить розмір штрафів мінімум в 10 разів, "ми будемо мотивувати власників цих територій їх прибирати".

Читайте також: Столичні поліцаї стануть наглядачами за сміттям

"Місту, в свою чергу, не доведеться витрачати бюджетні гроші на прибирання не своєї балансової території", - зазначив нардеп, ну уточнивши, на що буде спрямовано зекономлені столичним бюджетом гроші.

Популярні новини зараз
В Україні пенсії рахуватимуть за однією формулою: у кого виплати будуть більше 10 тисяч Від суми в чеку волосся дибки стануть: супермаркети оновили ціни на ковбасу, сало та сосиски Пенсія за інвалідністю: скільки в 2024 році отримуватимуть українці з 3 групою Monobank "заморожує" особисті кошти українців: хто може залишитися без копійки
Показати ще

Для впровадження такого нововведення, зазначає Дмитро Білоцерківець, необхідно внести найпростіші зміни в законодавство: "Законопроект передбачає зміни всього лише в двох статтях адміністративного кодексу про збільшення суми штрафу і про спрощення складання постанови (адмінпротоколу)".

Читайте також: Київський суддя легалізував "наливайку" свого батька як речовий доказ

Як відомо, 29-річний кримчанин Дмитро Білоцерківець очолював молодіжне крило партії УДАР в Севастополі. Після переїзду в столицю у вересні 2014 року він був відразу призначений директором Департаменту благоустрою та збереження навколишнього середовища КМДА.

У лютому цього року Білоцерківець очолив Київську міську партійну організацію "Блоку Петра Порошенка" Солідарність ", а в березні за списком БПП пройшов в Раду. Незабаром, 29 березня Білоцерківець почав виконувати обов'язки народного депутата і був відсторонений від посади директора департаменту благоустрою КМДА, отримавши статус радника мера Києва з питань благоустрою.