Студенти із Лозаннської політехнічної школи винайшли програму, яка максимально об'єктивно аналізує команди та дає прогноз. Її вже застосували для прогнозування перших матчів Євро-2016.

Як пише Swissinfo, алгоритм штучного інтелекту аналізує не лише результати команди, а й окремого гравця та його коефіцієнт корисної дії. Крім того, враховуються й результати попередніх матчів, які неодмінно впливають на майбутній успіх команди.

"Ми усі любимо футбол, тому вирішили застосувати наші знання для прогнозів матчів Євро-2016", - розповів один із авторів проекту.

У матчі-відкритті турніру Франція-Румунія програма віддає перевагу господарям турніру із ймовірністю 72%. В успіх українців в матчів з німцям штучний інтелект вірить на 39%. Росія програє Англії з ймовірністю 66%.

Творці проекту розповіли, що цей самий алгоритм використовували на матчах Євро-2012. Тоді він демонстрував коефіцієнти, які схожі з букмекерами. В майбутньому хлопці планують використовувати його на усіх великих турнірах.

Популярні новини зараз
Олексій Арестович зізнався, що його життя висіло на волосині з початку війни з рф: "Негідники з Офісу Президента" 53-річна Надія Матвєєва закрутила роман з хлопцем, який на 20 років молодший: "Я говорила Маші Єфросиніній" Ведуча Василіса Фролова поділилася своїм чотиримісячним болем: "Відрізало і заніміло" На Максима Галкіна напали під час виступу через жарти про росію: артист показав обличчя в гематомах
Показати ще

Читайте також: Англійські фанати розгромили центр Марселя

Сьогодні відбудеться перший матч Чемпіонату Європи між Францією та Румунією, а в неділю Україна поміряється силами з чемпіонами світу Німеччиною.