Через місяць після операції стали відомі подробиці успішного хірургічного втручання. Новонароджених немовлят у Швейцарії прооперували через вісім днів після народження. Дівчатка були з'єднані в області печінки і грудей.

Деталі не розголошували, адже не всі операції успішні у таких випадках. Вчені зі швейцарського Берну здійснили першу успішну операцію з розділення сіамських близнюків. Протягом п'яти годин 13 лікарів намагались роз'єднати дівчаток, щоб вони жили окремо. Лікарі вагались стосовно того, коли зробити операцію. Спочатку вирішили зробити після того, як вони підростуть, через місяць. Проте їм ставало гірше, тому хірурги різко змінили своє рішення, повідомляє socportal.

Незважаючи на успіх медики констатували, що це один на 100 випадків, який став успішним, адже зазвичай такі операцій вкрай важкі і не гарантують успіху. Учені підрахували, що вірогідність народження сіамських близнюків становить приблизно один випадок на 200 тисяч пологів.

Історичні відомості свідчать про те, що вперше про сиамських близнюків заговорили у 945 році, коли сіамських братів родом з Вірменії привезли до Константинополя для оцінки медиками, а найвідомішими стали китайці Чанг та Енг Банкери, які гастролювали з цирком довгий час, а потім одружились з сестрами і народили дітей.

Читайте також: Закарпатське село побило рекорд за кількістю близнюків

Популярні новини зараз

Тіна Кароль зізналася у почуттях, вмить розбивши серця: "Скучила..."

Під вікна Кличко притягнули тварин - все через маршрутки-розвалюхи: "Людей возять, як баранів"

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

Нагадаємо, що 18 січня в Індії народився хлопчик, у якого дві голови, проте одне серце, шлунок та легені.