На заклик про допомогу вдові, загиблого бійця Вадима Харті Ользі, відгукнулись небайдужі люди та волонтери не тільки з України, а й з усього світу. Дзвінки надходять з Канади, Великобританії, Німеччини.

27-річний Вадим Харті служив в 17-му батальйоні територіальної оборони "Кіровоград". 10 лютого на бійців напали диверсанти, це сталося неподалік селища Майорськ Дзержинського району Донецької області. Вадим знищив командира ворожої ДРГ, але сам загинув у бою.

У нього залишились вдова Ольга з 4-річним Денисом та 5-річним Дмитром та його мама.

Раніше, ми писали, що Ольга разом з дітьми проживають у мами Вадима. Сім'я проживає у складних умовах в селі, яке відрізане від комунікації зі світом. Та їх не залишають у біді сусіди та місцеві мешканці та допомагають, як можуть.

Та все одно їм потрібна допомога. Ольга виросла у дитячому будинку. Вона звикла розраховувати тільки на власні сили. Тому й не звикла будь-яку на допомогу, у складних ситуаціях, від інших.

Популярні новини зараз

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Сестра на годину: українська школярка вигадала, як заробити у вільний від навчання час

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

Показати ще

Дітям дуже потрібні речі та взуття. Старший Дмитро має зріст 117см, а розмір взуття - 31. Молодший Денис носить одяг для дітей зростом 90см, розмір взуття в нього 27-ий. Ольга має 163см, це 44-46 розміри, а взуття – 38-го.

Також є потреба у шкільному приладді, бо Дмитро вже восени має йти до школи.

Усі, хто хочуть допомогти грошима, можуть переводити кошти на картку ПриватБанку 4149 4978 1397 3544 (Харті Ольга Юріївна).

Також можна звертатись до волонтера Оксани за телефоном 0688688921 або на її сторінку у фейсбук.