Голосовий помічник Siri на смартфоні iPhone врятував життя однорічній дитині. Функція прийшла на виручку австралійці, коли поблизу не виявилося допомоги.

Мама однорічної дівчинки по відеоняні побачила, що дівчинка посиніла і погано дихає. Жінка кинулася до дитини і почала робити штучне дихання. Коли вона діставала дівчинку з ліжка її iPhone впав на підлогу і закотився за диван.

Але Глісон згадала про голосового асистента: вона закричала: "Ей, Siri, терміново викликай швидку допомогу".

Siri впоралася зі своїм завданням: швидка приїхала вчасно, і дівчинка була врятована.

Читайте також: Любителям сиру загрожують серйозні захворювання

Популярні новини зараз
Які квартири здають військовим на Донеччині за 17 тисяч: "Адекватних слів немає" Карпатська мольфарка побачила перемогу України: "За допомогою..." Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС
Показати ще

Після такого випадку у конкурентів Siri просто немає шансіві: Apple запропонувала голосового помічника, який, спираючись на штучний інтелект, виступає тямущим секретарем, всезнаючим гідом, слухняним довідником і навіть кумедною цифровий звірятком.

Як переконалася Стейсі Глісон з Австралії, функціональна розробка Apple не тільки розважає і спрощує використання мобільних пристроїв, але навіть рятує життя.