Скандал навколо перенесеного в Україні концерту популярної російської співачки Крістіни Орбакайте не вщухає.

За справу взялася голова комісії Громадської палати Росії з розвитку громадської дипломатії Олена Суторміна. Вона пообіцяла, що підніме питання в ЮНЕСКО.

"Скасування чергового концерту - не що інше, як приклад грубого тиску на російськомовне населення і ще одна спроба "вбити клин" між нашими народами. Впевнена, що даному інциденту має бути дана оцінка великих міжнародних організацій", - заявила Суторміна.

На цьому чиновниця вирішила не зупинятися і дійти зі своїми скаргами також до Ради з прав людини при ООН і Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

Нагадаємо, 3 березня стало відомо про скасування концерту Орбакайте, який мав відбутися 6 березня у київському Національному палаці мистецтв.

Популярні новини зараз
Валерій Залужний показав свого справжнього друга: "Гідно пройшли наші військові шляхи" Повернення переплати за газ: як українцям погасити борги новому постачальнику Справлятися з комуналкою доведеться самотужки: хто з українців може попрощатися із субсидією Ніколи не зможуть "грати на 2 фронти": жіночі імена, володарки яких не підуть на зраду
Показати ще

Виступ перенесли на 26 вересня, пояснивши це тим, що Україна знаходиться "в умовах зовнішньої військової агресії".

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Орбакайте з ніжністю пояснила скасування концерту.