Міністр оборони Степан Полторак звільнив трьох чиновників через погіршення умов із забезпеченням в навчальному центрі "Десна", який знаходиться в Чернігівській області.

Як повідомляє прес-служба оборонного відомства, міністр провів інспекцію в 169 навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України в смт Десна. В результаті перевірки було звільнено троє чиновників.

Також вказується, що на забезпечення частини додатково виділили 15 млн гривень. За планом бюджет частини становив 12,7 млн ​​гривень.

Як пояснив міністр, таке рішення було прийнято для поліпшення навчально-матеріальної бази центру.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що в Україні більшість волонтерів, які тривалий час допомагали бійцям АТО, відмовилися від цього. Все тому, що в Міноборони почали вибирати до Громадської ради організації з вельми сумнівною репутацією.

Популярні новини зараз
"Справа за Зеленським": Трамп шокував заявою після зустрічі з Путіним Спека відступає, насувається різке похолодання: синоптики приголомшили новим прогнозом Термін до 31 грудня: пенсіонерів закликали зробити це, щоб не втратити пенсію Перекази з картки на картку обмежать: ліміти змінено – залежить від часу доби
Показати ще