У Вінницькому міському суді продовжуються слухання у справі скандальної судді Печерського суду Оксани Царевич. Вона оголосили четвертий відвід суддям.

Справа про обрання запобіжного заходу судді Царевич нарешті почала розглядатися по суті суддею Олександром Олійником. Але вже через годину після розгляду справи Царевич заявила відвід судді. Її підтримали четверо захисників, які представляють інтереси підсудної. В суді Царевич відстоюють представники адвокатської контори "Кульчицький, Кулаков і Бєднягін" та адвокат Юрій Сухов, який 6 березня брав участь у захисті колеги Царевич – Сергія Вовка - в Голосіївському суді міста Києва.

Причиною чергового відводу стала заява одного із адвокатів.

"Ви допомагаєте прокуратурі, підтримуючи сторону обвинувачення і позбавляючи підсудну права на захист", - пролунала на адресу судді Олійники.

Суддя Царевич мала з'явитися до суду о 12-00, проте стало відомо, що засідання перенесено на 14-00. Напевно для того, аби адвокат двічі встиг попрацювати за день на обох своїх клієнтів.

Популярні новини зараз

Українцям вимагають заборонити куріння не тільки в громадських місцях, а й у себе вдома: подиміти на балконі не вийде?

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

Інший обвинувачений, суддя Віктор Кицюк, якому інкримінують винесення неправомірних рішень стосовно майданівців під час Революції Гідності, почав суботній судовий день з нових капризів. На цей раз йому не вгодили прокурори.

Адвокати зажадали отримати завірені копії з витягу, тож суд під головуванням Ігоря Вишара, який зібрався для того, щоб розглянути учорашнє клопотання Кицюка про відвід судді Олійника, знову оголосив перерву, аби надати обвинувачуваному документи, яких той вимагав.

Цікавим є те, що вінницькі активісти під час цієї судової епопеї поки що не проявили активність. Нема пікетів, нема яєць і зеленки, якої так остерігались столичні гості, а коридорами суду розгулюють з нахабним виглядом судді найскандальнішого суду в країні, поводять себе дуже зверхньо і весь час намагаються тиснути на вінницьких суддів, повчають їх та кепкують.