Скандальний забудовник Войцеховський дострибався

поділитись
Головне слідче управління МВС спільно з Генеральною прокуратурою арештовують скандально-відомого афериста-забудовника Анатолія Войцеховського

Головне слідче управління МВС спільно з Генеральною прокуратурою арештовують скандально-відомого афериста-забудовника Анатолія Войцеховського та передають матеріали до суду. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє нардеп Борислав Береза.

"Головне слідче управління МВС спільно з Генеральною прокуратурою в даний момент оформляють арешт відомого в Києві забудовника-афериста Войцеховського і передають матеріали до суду. Вода камінь точить".

Береза виражає подяку за контроль цієї складної справи Генеральному прокурору України Юрію Луценко, так як Войцеховського прикривав ще Пшонка і на сьогоднішній день його покривали високопоставлені особи.

Читайте також: Інтерпол оголосив у розшук братів Клюєвих і Ставицького

Войцеховський стоїть за будівельною корпорацією "Укогруп", що об'єднує 63 компанії. Компаніями, які входять до "Укогруп" будується близько сорок новобудов Києва. Приблизно двадцать з них зводиться або незважаючи на заборони влади або на самовільно окупованих землях.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Анатолій Войцеховський, арешт, МВС, незаконна забудова
За словами лікарів, постраждалим дітям нічого не загрожує
0
0
12:21 19.08.2018
Батькам вже пора починати турбуватись, щоб купити дитині все вчасно
0
0
12:03 19.08.2018
Причиною ревізії стали смертельні ДТП, що трапилися в липні
0
0
11:36 19.08.2018
Вартість "магічних" послуг зловмисників коливалася від 40 до 60 тисяч доларів
0
0
11:27 19.08.2018