У Києві опалювальний сезон 2016-2017 років може стартувати раніше при погіршенні погодних умов.

Офіційно опалювальний сезон розпочнеться 15 жовтня . Однак чинне законодавство передбачає старт опалювального сезону при температурі зовнішнього повітря +8 і нижче градусів за Цельсієм три дні поспіль.

Органи місцевого самоврядування наділені повноваженнями приймати рішення про включення опалення в київських багатоквартирних будинках. Про це пише domik.ua.

Повідомляється, що опалювальний сезон у місті стартує після підписання розпорядження КМДА про початок підключення об'єктів соціальної інфраструктури до опалення. В заклади охорони здоров'я та соціальної сфери, дитячі садки, школи і вузи подача тепла буде здійснюватися за індивідуальними замовленнями. Після цих об'єктів "Київенерго" розпочинає підключення до опалення об'єктів житлового фонду.

Відомо також, що протягом серпня-вересня 2016 року інспектори столичної житлово-комунальної інспекції провели перевірку рівня підготовки до зими 100 проблемних будинків. Було виписано 5 доган керівникам житлово-експлуатаційних дільниць. Також фахівці виявили затоплення й антисанітарію в підвалах, відсутність скла та утеплення дверей і дали житлово-експлуатаційним частинам на усунення цих недоліків тиждень (до 1 жовтня).

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує До 50 гривень за куб газу: експерт розповів, якими можуть бути нові тарифи на комунальні послуги Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що на українців чекає аномальна зима.